۱۳۹۵/۱۲/۲۱
مقام عالی دولت در استان:

انتخابات در خراسان شمالی را به بهترین شکل ممکن برگزار می کنیم

استاندار خراسان شمالی گفت: انتخابات آتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی را به بهترین نحو ممکن و با تأمین حداکثر سلامت، امنیت و قانونمداری برگزار می کنیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا صالحی که در نشست ستاد انتخابات این استان و در حضور علی اصغر احمدی معاون سیاسی وزیر و رئیس ستاد انتخابات کشور سخن می گفت، تصریح کرد: با توجه به شناخت و اطمینانی که از دست اندرکاران و مجریان انتخابات در استان داریم، می توانیم قول بدهیم که انتخابات آتی بدون بروز کوچک ترین تخلفی از جانب مجریان برگزار شود.
وی از اهمیت تلاش حداکثری برای بیان معیارها و امیدبخشی به آحاد جامعه در آستانه انتخابات هم سخن گفت و افزود: با این وجود، مجریان برگزاری انتخابات به هیچ وجه در بحث مصادیق وارد نخواهند شد.
استاندار خراسان شمالی با بیان این که دولت یکپارچه از عملکرد خود دفاع می کند، در عین حال خواستار آن شد تا مقام های مسئول حین حضور در استان ها، به بیان گزارش دستاوردهای دولت بپردازند و از این عملکرد دفاع کنند. بهره گیری از ظرفیت وجودی نمایندگان مجلس و احزاب و گروه های سیاسی برای ترغیب همگان به حضور حداکثری پای صندوق های رأی و تشریح دستاوردهای دولت، دیگر موضوع مورد اشاره مقام عالی دولت یازدهم در استان بود.
صالحی هم چنین خطاب به معاون سیاسی وزیر و رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: اگرچه این استان به لحاظ امکانات و تجهیزات با کمبودهایی مواجه است که باید چاره اندیشی شود، اما از هماهنگی و همکاری مطلوب مدیران سود می بریم که این امر، در برگزاری انتخابات کمک شایان توجهی خواهد کرد.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، بیست و نهم اردیبهشت 1396 برگزار می شود./
 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۸۰۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

مطالب و محتوای سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
نظر سنجی
 
دسترسی سریع
پیوندها مهم