۱۳۹۶/۰۱/۱۹

صندوق ها و تعرفه های اخذ رأی به خراسان شمالی رسید

چهل و یک روز مانده به انتخابات دوزادهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، صندوق ها و تعرفه های اخذ آرای این انتخابات به خراسان شمالی رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، صندوق ها و تعرفه های اخذ رأی، صبح شنبه به استانداری و ستاد انتخابات استان رسید و با حضور محمدرضا صالحی استاندار، مدیران کل حوزه استاندار، حراست، امنیتی و انتظامی و نمایندگان هیئت های اجرایی و نظارت مجلس و شورای نگهبان، پلمب خودروها گشوده و با تنظیم صورتجلسه ای، به انبار مخصوص انتقال داده شد.
روند اجرایی مقدمات برگزاری انتخابات آتی که بیست و نهم اردیبهشت ماه به طور هم زمان و در سراسر کشور برگزار خواهد شد، در حالی شتاب گرفته که کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای پنجم هم در هیئت های اجرایی آغاز شده است. نام نویسی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری دوزادهم نیز بیست و دوم فروردین ماه جاری آغاز می شود.
به گفته مهرداد ابراهیمی، رئیس کمیته اطلاع رسانی و سخنگوی ستاد انتخابات خراسان شمالی، در این استان ۵هزار و۴۶۹ نفر در انتخابات شوراها ثبت نام کردند که برای تصدی 118 کرسی شوراهای شهر و 2هزار و 327 کرسی شوراهای روستاها با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۴۷۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

مطالب و محتوای سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
نظر سنجی
 
دسترسی سریع
پیوندها مهم