۱۴۰۰/۰۶/۲۸

برگزاری شورای آموزش و پرورش شهرستان فاروج

فرماندار فاروج در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان: « شایسته سالاری و تخصص اصلی ترین فاکتور انتخاب مدیران در آموزش و پرورش باشد».

در روز یک شنبه مورخ 1400/06/28 جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فاروج به مدیریت آقای ابوالحسن نجفی فرماندار و حضور اعضای این شورا در محل فرمانداری فاروج برگزار گردید.

دراین جلسه و پس از مرور مصوبات جلسه قبلی و ارائه گزارش دستگاه ها درخصوص نحوه اجرای آن ها؛ فرارسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس به عنوان دستور جلسه اصلی این شورا به بحث و تبادل نظر گذاشته شد و حاضران جلسه به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فاروج؛ ابوالحسن نجفی فرماندار فاروج با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس و برنامه های این هفته و همچنین بازگشایی مدارس طی روزهای آتی گفت: « یکی از وزارت خانه های که ارتباط مستقیم با  بیشتر را با مردم دارد و مردم به آن اعتماد دارند آموزش و پرورش است که مستقیماً در کادرسازی و تربیت افراد و نسل های بعدی موثر برای کشور نقش اساسی دارد لذا معلمین عزیز در راستای اعتمادزایی تلاش موثر داشته باشند». نجفی در ادامه ضمن تأکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین لزوم همکاری کلیه دستگاه های شهرستان در این زمینه با آموزش و پرورش ادامه داد: « کلیه ی معلمان شهرستان قبل از بازگشایی حضوری مدارس در مقابل بیماری کرونا واکسینه شوند ».

فرماندار فاروج ضمن تأکید بر لزوم شناسایی و جذب دوباره دانش آموزان ترک تحصیلی اظهار نمود: « برای جلسه بعد این شورا آسیب شناسی دقیقی از وضعیت عملکرد دانش آموزان شهرستان در کنکور امسال و راهکارهای ارتقاء این عملکرد توسط آموزش و پرورش شهرستان آماده شده و در شورای بعدی قرائت شود».


روابظ عمومی فرمانداری فاروج

منبع : فرمانداری فاروج
تعداد بازدیدها : ۶۷۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی